TRENERZY I INSTRUKTORZY

jESTEŚMY TU DLA WAS - ZAŁOGA POZYTYWNYCH LUDZI Z PASJĄ !

aGNIESZKA nawrocka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu ze specjalnością różnych form aerobiku oraz kulturystyki. Prowadzi również szkolenia dla zawodników i zawodniczek startujących w sportach sylwetkowych. Dwukrotna mistrzyni Polski Body Fitness oraz medalistka mistrzostw Europy. Od wielu lat jest trenerem personalnym, instruktorem aerobiku, Power Pump, Body Shape, ABT.

katarzyna rzańska

Trener personalny Profii Fitness School oraz Instruktor Fitness Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Sport, Rekreacja i Zajęcia Ruchowe. Mama dwójki dzieci. „Powracanie do formy po ciążach zamieniło moją pasję w zawód. Moje motto: Fitness to nie tylko styl życia - to recepta na dobre i udane życie. Wspólne trenowanie jednoczy, dodaje sił i motywacji, co daje mi ogromną satysfakcję”.

paulina grobelna

Paulina to certyfikowany trener personalny oraz instruktor fitness. Pasjonatka treningu kulturystycznego. Z siłownią związana jest od 9 lat. Propaguje zdrowy styl życia i uwielbia pomagać ludziom i wspierać ich w celach treningowych. Wykazuje ogromną empatię do swoich podopiecznych, którym powtarza: To nie Twoje ciało słabnie, to Twój umysł się poddaje.

paulina makowska

9 lat trenowała w dzieciństwie akrobatykę sportową (dwójki i trójki żeńskie). Jest absolwentką AWF w Poznaniu na kierunku fizjoterapii. Ukończyła studia podyplomowe z form gimnastyczno-tanecznych i fitnessu na tej samej uczelni. Przeszła szkolenie poizometrycznej relaksacji mięśni oraz szkolenie "zdrowego kręgosłupa" w Source Health&Fitness Academy. Uczestniczyła w wielu warsztatach i konwencjach, w niektórych biorąc udział jako szkoleniowiec. Specjalizuje się jako instruktor, głównie w technikach ćwiczeń zdrowego kręgosłupa i stretchingu, ale również prowadzi zajęcia wzmacniające, choreograficzne na stepie i dla kobiet w ciąży. .

Mariusz Mańka

"Ze sportem jestem związany od dzieciństwa, zawsze w moim życiu w różnych formach miał on miejsce. Moja przygoda z treningiem siłowym trwa już prawie 20 lat, a certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem jestem ponad 2 lata. Treningi stały się moją codziennością, pasją i stylem życia, nic nie daje mi tyle endorfin co porządny trening. Tą pasją staram się zarażać innych przez mega dużą dawkę energii, motywacji i indywidualnego podejścia do każdego. Wasz cel jest moim celem! Wyznaję zasadę Albo Grubo Albo Wcale!!"

Ola turkowiak

Jestem Ola Turkowiak, joginka, nauczycielka, dietetyk. Praktykę jogi rozpoczęłam już wiele lat temu - joga jest dla mnie nieodłącznym i ważnym elementem codzienności. To między innymi dzięki niej nauczyłam się żyć w zgodzie z naturą i samą sobą. Swoim doświadczeniem, pasją i wiedzą chcę dzielić się z innymi. Namawiam by pokochać siebie i swoje ciało ze wzajemnością, znaleźć radość dążenia do wewnętrznej harmonii i balansu w życiu.

AGNIESZKA GRZEMPOWSKA

Instruktorka fitness, nordic walking i bodyART, czyli treningu ciała i ducha bazującego na jodze, treningu funkcjonalnym, ćwiczeniach terapeutycznych oraz klasycznych technikach oddechowych. W ramach tego treningu ukończyła szereg szkoleń: dynamic, stretch, energy, IO ball, myofacial (taśmy powięziowe), mobility, structure, BAX. Obecnie zakochana w treningu Pilates.

Renata Szulczyk

.Nauczyciel hatha jogi oraz instruktor fitness-ćwiczenia psychofizyczne od 2004 roku. Ukończyła Centrum Jogi Marii Stróżyk oraz Szkołę Jogi Harmonia w Poznaniu. „Całe moje życie zdominowane było sportowym i zdrowym trybem życia, ale dopiero joga zmieniła moje podejście do świata i samej siebie, pozwoliła na pełny fizyczny, psychiczny i duchowy rozwój. Jestem też masażystką w specjalności masaż klasyczny, nabyte w ten sposób doświadczenie pozwala mi na lepsze poznanie ludzkiego ciała, pomaga zrozumieć trudności oraz ograniczenia ruchowe ćwiczących dlatego zawsze staram się dostosowywać moje zajęcia do ich możliwości”.

Rafał Meller

- Trener Osobisty i Instruktor Sportu AWF Fitness z wieloletnim doświadczeniem - Absolwent studiów I i II stopnia w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - Specjalista ds. Dietetyki - Brązowy pas BJJ (4 belki) - Mistrz Europy IBJJF - V-ce Mistrz Polski BJJ - Mistrz Polski ADCC Submission Fighting - 2-krotny V-ce Mistrz Polski ADCC Submission Fighting - Wielokrotny medalista polskich i europejskich turniejów BJJ i Submission Fighting - Trener klasy II, specjalność: piłka nożna - Trener grup dziecięcych w Gracie Barra Poznań

Yesid Chala Puello

Pochodzi z Cartagena de Indias w Kolumbii. Przygodę z tańcem rozpoczął, jako mały chłopiec. Po 5 latach nauki rytmów afro karaibskich rozpoczął studia w Akademii National de Artes de Cartagena, gdzie szkolił swój warsztat przez kolejnych 6 lat. W tym czasie tańczył już w zespole przy Universidad San Martín w Bogocie, formacja YAMBALO i Universidad Technological de Bolivar w Cartagenie, który specjalizują się w kolumbijskim folklorze i contemporary latin Dance ( Salsa, Merengue, bachata, Champeta etc. ). Od wielu lat prowadzi zajęcia, pokazy i warsztaty w Europie m.in. w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. W 2007 roku na Primavera Salsa open zajął II miejsce z formacją Barrio Latino. Ten sukces powtórzył w IDO Salsa Masters. Specjalizuje się w nauczaniu tańców latynoskich: Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, merengue, Reggaeton, Champeta. Taniec ma we krwi, potrafi go uczyć z wyjątkową pasją. Osiąga doskonałe wyniki w każdej grupie wiekowej

Wojciech Badoń

Z boksem jestem związany od 20 lat. Pierwsze kroki stawiałem w klubie T.S. Olimpia, następnie w Boks Poznań. Wszystko po to, żeby teraz całą zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazać wam na treningu. Zapraszam na Boxing Workout zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

MAGDALENA FRANCISZAK

Instruktorka Zumba Fitness. Taniec i muzyka towarzyszyły mi od zawsze. Miłość do zajęć ZUMBA FITNESS była miłością dosłownie od pierwszych zajęć. Od tamtej pory oddałam się pasji i dosłownie w każdej wolnej chwili tańczę, by na każdych zajęciach porwać uczestników zajęć w fantastyczną podróż po zdrowie i wymarzoną sylwetkę.Na moich zajęciach każdy uczestnik niezależnie od umiejętności tanecznych czuje się komfortowo. Z uśmiechem na twarzy wyciskam z uczestników siódme poty, by połączenie przyjemnego z pożytecznym dało efekty treningowe.

Anna machura

Instruktor fitness, trener personalny. Związana ze sportem od najmłodszych lat. Swoją fascynację rozpoczęła w szkole podstawowej, gdzie trenowała gimnastykę artystyczną odnosząc wiele sukcesów. Dzięki tej szkole pokochała taniec przy muzyce, pasję do sportu i zrozumiała jak ważna jest w sporcie konsekwencja i dyscyplina. Od 2001 roku posiada uprawnienia państwowe Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością FITNESS. Zdobyła także uprawnienia Instruktora Ćwiczeń Siłowych. Ukończyła wiele szkoleń ze stepu, wzmacniania i choreografii w szkole ISFS. Uczestniczyła także w wielu szkoleniach Profi Fitness School m.in: Pilates, Fit Ball, Stretching, Step. Obecnie rozwija projekt związany ze zdrowym trybem życia o nazwie FitMisja. Jej motto brzmi: ‘’ruch i ćwiczenia to inwestycja w siebie, która procentuje w codziennym życiu!’’ Oraz: ‘’Twój Cel, Moje Wsparcie, Twój Sukces!’’ Wszystkich serdecznie zaprasza na treningi do klubu. Ćwicząc zyskasz więcej energii i motywacji do życia!