Zajęcia wzmacniające z wykorzystaniem dużych piłek stabilizacyjnych. Trening na piłkach nie tylko rozwija mięśnie, ale i również angażuje strefę odpowiedzialną za stabilizację oraz równowagę naszego ciała. Trening bezpieczny dla stawów oraz kręgosłupa

Zajęcia mające na celu wzmocnienie mięśni, poprawę kondycji oraz spalenie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem stepu w rytmie energicznej muzyki.

STRETCHING

Zajęcia o charakterze spokojnym i rozluźniającym. Ich celem jest poprawa elastyczności mięśni, rozluźnienie napiętych stref w ciele, zwiększenie mobilności w stawach. Dzięki tym zajęciom mięśnie będą zregenerowane po wysiłku, a sam trening wysiłkowy będzie bardziej efektywny.

BODY ART

holistyczny trening ciała i umysłu, ćwiczenia inspirowane jogą. Ćwiczenia siły i świadomości w połączeniu z oddechem. Celem jest przywrócenie fizycznej i psychicznej równowagi, harmonia w ciele.  To wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu funkcjonalnego, dzięki któremu poczujesz się silniejszy i bardziej stabilny

ZUMBA

Zajęcia taneczne o fitnessowym charakterze. Zajęciom towarzyszy energetyczna muzyka. Zajęcia mają na celu poprawę kondycji, koordynacji ruchowej oraz samopoczucia. Style tańca wykorzystane podczas zajęć ZUMBA to merengue, hip-hop, salsa, reggeaton, samba, taniec brzucha. Trening połączony z dobrą zabawą to właśnie ZUMBA.

CELLULIT KILLER

zajęcia skupiające się na tych partiach ciała, które najbardziej narażone są na powstawanie cellulitu tj biodra, uda, pośladki i ramiona. Celem jest zapobieganie i opanowanie nierównomiernego gromadzenia się komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. Podczas zajęć nie tylko wzmacniasz mięśnie, ale efektywnie spalasz kalorie. Dynamicznie umiarkowany charakter ćwiczeń. Przyjdź i przekonaj się.

JOGA

starożytny indyjski system filozoficzny, połącznie treningu ciała z medytacją. Składa się z wielu różnych pozycji zwanych asanami, które wpływają na odpowiednie rozciągnięcie ciała i wzmocnienie mięśni. Dzięki systematycznej praktyce nauczysz się słuchać swojego ciała, a relaksacja kończąca zajęcia ukoi Twoje zmysły. Zajęcia dla każdego, ćwiczysz na tyle, ile pozwala Tobie ciało – ,,z miłością do własnego ciała’’

ZDROWY KRĘGOSŁUP

zestaw ćwiczeń skoncentrowany na tzw.,,centrum ciała’’ , czyli mięśnie brzucha i około kręgosłupowe. Celem jest wzmocnienie mięśni posturalnych oraz rozluźnienie napiętych struktur. Zajęcia dla każdego, szczególnie dla osób z problemami kręgosłupa (zwyrodnienia ,rwa kulszowa, przeciążenia)oraz dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Spokojny charakter zajęć pozwala skupić się na precyzji ruchu.

pilates

,,Nieważne, co robisz, ważne jak robisz” – Joseph Pilates. Zajęcia łączące balet, jogę i ćwiczenia oddechowe. Podstawa to koncentracja, kontrola, precyzja, oddychanie i płynność. Celem jest uzyskanie kontroli własnego ciała, równowaga, wzmocnienie stabilizatorów kręgosłupa, poprawa postawy. Ćwiczenia dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom sprawności.

PILATES BODY ART MIX

połaczenie koncepcji Pilates z Body ART. Zestaw ćwiczeń rodem z Jogi i Pilatesu z naciskiem na stabilne ,,centrum’’ celem skorygowania postawy ciała. Body ART zakłada połączenie umysłu z ciałem. Poprawa postawy ciała, wzmocnienie i stabilizacja tułowia oraz układu mięśniowo-szkieletowego w połączeniu ze świadomym oddechem, sprawiają, że czujesz się lepiej.

PŁASKI BRZUCH + STRETCH

25 minut pracy nad wyglądem strefy brzucha (ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową, stabilizacyjne oraz rzeźbiące mięśnie brzucha) + 25 minut rozciągania całego ciała.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

To zajęcia ukierunkowane na rozbudowę i poprawę wyglądu mięśni pośladkowych. Na zajęciach uczymy się poprawnej techniki ćwiczeń złożonych takich jak : przysiad, zakrok, wykrok, martwy ciąg czy hip trust. Na zajęciach wykorzystywane jest dodatkowe obciążenie oraz gumy oporowe.

tabata

rodzaj treningu o dużej intensywności. Zajęcia mają charakter rund treningowych, z których każda trwa 4 minuty (20 sekund intensywnej pracy, 10 sekund przerwy). Ćwiczenia przyspieszają metabolizm oraz poprawiają kondycję

SZTANGI STRONG

zajęcia wzmacniające przy użyciu obciążenia (sztanga fitness, hantle, talerze, step). Dzięki ćwiczeniom następuje wzrost wytrzymałości oraz szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, czego efektem jest zarys mięśni i wymodelowana sylwetka.

BOXING WORKOUT

trening opierający się na technice boksu, poprawiający kondycję oraz koordynację ruchową. Dzięki ruchom bokserskim poprawiamy szybkość i wzmacniamy główne grupy mięśni.

BODY SHAPE

trening kształtujący i modelujący całą sylwetkę. Wzmacniane są wszystkie partie ciała, dzięki zastosowaniu dodatkowego obciążenia. Zajęcia dla każdego.

BACHATA SOLO

to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się szczególnie dużą sensualnością.

Bachata to świetny sposób na piękną sylwetkę. Dzięki intensywnej pracy całego ciała, w szczególności nóg i bioder spalimy mnóstwo kalorii i wyrzeźbimy swoje ciała. Natomiast rytmiczna i energetyczna muzyka pozwoli nam się zrelaksować, doda energii, uwolni endorfiny i sprawi, że będziemy czerpać radość z tańca. Zajęcia open dla każdego, na wszystkich poziomach zaawansowania.

trening funkcjonalny

na zajęciach naśladujemy ruchy wykonywane w życiu codziennym. Podstawą są ruchy wielostawowe, które zmniejszają ryzyko urazów oraz ułatwiają sprawniejsze wykonywanie prostych czynności życiowych. Trening ma charakter stacyjny z przechodzeniem od jednej stacji do drugiej. Wykorzystujemy sprzęt fitness lub własną masę ciała